Бердичів

міська рада

На Донеччині геройськи загинув вірний син своєї Батьківщини, бердичівлянин Сергій Тетерук

IMG_20220929_190709_380

Щодня Збройні сили України клаптик за клаптиком відвойовують рідну землю у підлого агресора, звільняють міста і села, рятують людей від жахів рашистської окупації. У грудях кожного українського воїна б’ється сміливе і полум’яне серце, пронизане святою любов’ю до Батьківщини та власного народу. І саме ці високі почуття – патріотизму, обов’язку та вірності – допомагають героям-захисникам гнати російську нечисть з території нашої держави.
На жаль, вкотре до Бердичівської міської територіальної громади увірвалася сумна звістка: зупинилося полум’яне серце вірного сина своєї Вітчизни, бердичівлянина Сергія Тетерука. 28 вересня 32-річний командир стрілецького відділення геройськи загинув на Донеччині під час виконання свого військового обов’язку.
Та, попри гіркі втрати, котрі сьогодні несе український народ, ворогові не під силу зламати наш опір, убити волелюбність і прагнення мирно жити на своїй, Богом даній землі. Кожен день незламності і боротьби наближає нас до омріяної Перемоги.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують з приводу загибелі Сергія Тетерука та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини