Бердичів

міська рада

Опалювальний сезон 2022–2023 у Бердичеві розпочнеться 15 жовтня

6850e4bd-cef1-40e1-a2d4-29d319bf1121

Опалювальний сезон у Бердичеві стартуватиме 15 жовтня, або, при умові пониження середньодобової температури повітря протягом трьох діб нижче +8 С, й раніше. Відповідний проєкт рішення одноголосно підтримали на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

За словами директора КП “Бердичівтеплоенерго” Сергія Приймака, теплове господарство міста готове до роботи в зимовий період. Так, проінформував, станом на сьогодні усі 14 котелень перебувають у доброму технічному стані. В одній із них наразі ремонтують котел та чекають на монтаж та підключення нових горілок, однак, запевнив, розпочати опалювальний сезон це не завадить: підприємство заздалегідь подбало про резервне устаткування. Усі оператори проінструктовані та наразі готуються до роботи у цілодобовому диспетчерському пункті.

Необхідні заходи, які передбачені Програмою децентралізації теплопостачання Бердичівської міської територіальної громади, підкреслив Сергій Приймак, виконані в повному обсязі.

Окрім того, довів до відома, підприємство підписало договори з газопостачальною компанією “Нафтогаз України” про реструктуризацію попереднього боргу та про поставку газу у поточному опалювальному сезоні. Залишається заборгованість перед газопостачальником “Нафтогаз Трейдинг”, але її має допомогти погасити держава. За інші комунальні послуги – електрику та воду – КП “Бердичівтеплоенерго”, зі слів Сергія Приймака, розрахувалося у повному обсязі.

Водночас залишається проблемним питання розрахунків населення за спожите тепло. Станом на березень поточного року борг жителів міста перед підприємством становив 55 млн. грн. Наразі він скоротився до 44 млн. грн. У 2022 р., зазначив доповідач, укладено 49 договорів реструктуризації, загальна вартість яких сягає 344 тис. грн., до того ж, нині йдуть суди щодо стягнення заборгованості зі споживачів ще на 7 млн. 312 тис. грн.

Останні новини