Бердичів

міська рада

Понад 200 маленьких і юних переселенців та дітей загиблих Героїв отримали шкільні рюкзаки та канцелярське приладдя від благодійників

1-3

Біля Центру надання соціальних послуг людно: сюди запросили переселенців та членів родин загиблих Захисників України, котрі мають дітей шкільного віку. Привід – хороший: дітвора безкоштовно отримувала шкільні рюкзаки та необхідне для навчання канцелярське приладдя.

У загальному допомогу мають вручити 231 дитині, інформувала директорка Центру Людмила Колесник. Канцелярію установа отримала від Українського фонду «Благополуччя дітей», щодо рюкзаків, то їх привезла з собою команда «Волонтерського штабу Житомира». У свою чергу, інформували самі волонтери, велика партія рюкзаків (близько 1,0 тис.), що її розвозитимуть громадами Житомирщини, є результатом співпраці штабу з фондом Миколи Кулеби «Save Ukraine».

Представники «Волонтерського штабу Житомира» подякували за розуміння і готовність співпрацювати Бердичівському міському голові та директорці Центру надання соціальних послуг. Чітко й злагоджено організувати комунікацію з такою кількістю людей доволі непросто, зауважують волонтери, і не всі громади погоджуються на подібне, мотивуючи свої відмови тим, що зайняті, що й без того мають чимало проблем.

Сергій Орлюк подякував обом фондам за допомогу. Зазначив, що участь і повне сприяння влади у цій справі цілком логічне: сьогодні усі, хто зібрався біля Центру, є однією громадою. І жоден не повинен опинитися сам-на-сам зі своїми проблемами. Залишається одне – дітлахам здобувати знання, аби потім використати свій потенціал на розбудову України.