У Бердичеві вшанували представників партизанського руху часів 2-ї Світової

507d56c2-2703-4190-957c-2af4bebb0d7c

22 вересня, у День партизанської слави, у Бердичеві вшанували пам’ять представників підпілля, котрі боролися із нацистськими загарбниками під час Другої світової війни.

У роки окупації в місті діяла молодіжна антигітлерівська організація, яку з 1942 р. очолював Володимир Завадський. На початку 1943 р. гестапо викрило та закатувало 12 підпільників. Після закінчення війни їхні тіла були перепоховані на території кладовища по вулиці Пушкіна.

На знак пам’яті квіти до братської могили земляків поклали заступниця Бердичівського міського голови Олена Петрівська, керуюча справами виконавчого комітету Бердичівської міської ради Лариса Котнюк та начальниця відділу культури Бердичівської міської ради Валентина Кузьменко.

Вітання та подарунки від керівництва громади отримали вдова партизана-підпільника Зінаїда Сорокіна та колишня медсестра партизанського загону Надія Подройкіна, яка у грудні минулого року відзначила свій 100-річний ювілей.