Бердичів

міська рада

У міському молодіжному хабі відзначили День усиновлення

a16e4ff4-6391-4473-baea-286cd1cddd88

Свято любові, милосердя і добра – День усиновлення – відзначили у молодіжному хабі “Територія творчих людей”. Представники міської влади, соціальні працівники і батьки – усиновителі та опікуни – зібралися у затишному родинному колі, щоб поспілкуватися, обмінятися досвідом і поділитися своїми досягненнями.

Музичні вітання та гарний настрій дарували гостям солісти Міського палацу культури Вікторія Петренко, Сергій Ланцов, Олександр Боровський, а також юні співаки – Мілана Петренко, Анна та Андрій Калачуки.

На думку присутніх, День усиновлення невипадково відзначається у день християнського свята Віри, Надії та Любові, адже безумовна любов, душевне тепло і доброта – це найголовніше, що повинні отримувати усі без винятку діти.

За словами т. в. о. начальника міської служби у справах дітей Вікторії Осіпової, навіть зараз, у надзвичайно важкий для нашої країни час, коли йде війна, бердичівляни продовжують усиновлювати дітей. Так у місті протягом 2022 року двоє малюків, залишених у пологовому будинку, знайшли нові родини, а ще троє дітей були усиновлені одним із подружжя. Окрім того, на території громади функціонує один будинок сімейного типу, дві прийомні сім’ї та 76 родин опікунів (піклувальників), де загалом виховується понад 100 маленьких українців.

Втілювати у життя гасло “Чужих дітей не буває” значно легше за підтримки місцевої влади, зазначила Вікторія Осіпова і подякувала за сприяння і допомогу міському голові, його заступникам, керівникам управлінь Бердичівської міської ради, соціальним працівникам, лікарям та фахівцям ювенальної превенції.

Усіх причетних до благородної справи усиновлення привітав міський голова Сергій Орлюк. Люди, котрі без сумнівів і вагань узяли дитину під своє крило, у своє серце, у свій дім, переконаний, є справжнім втіленням сили духу, мужності й батьківської любові. Сім’ї усиновителів, запевнив, завжди можуть розраховувати на всебічну підтримку громади і ніколи не залишаться наодинці зі своїми проблемами.

Сергій Орлюк подякував кожному, хто змінює дитячі долі на краще, та побажав усім родинам щедрого Божого благословіння, здоров’я, добробуту, взаєморозуміння, миру та впевненості у майбутньому.

Останні новини