Вітання начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка з 85-річчям області

Шановні жителі Житомирщини!

Житомирська область зустрічає 85-ту річницю у розпал боротьби проти російської агресії. Ми відстоюємо наші землі, що мають понад 1000-літню історію та які поєднала в собі сучасна Житомирщина.

Житомир, Коростень, Бердичів, Новоград-Волинський – це міста, що були місцем слави князів, козаків, колискою українською еліти. Житомирщина завжди славилася своїми героями, традиції яких сьогодні продовжують їхні нащадки. Наші славетні бригади б’ють ворога на всіх фронтах. Ми стоїмо заради Перемоги.

Нам є чим пишатися: високими досягненнями у різноманітних сферах діяльності, а головне – нашими людьми. Це те, заради чого варто жити та боротися. Сьогодні ми разом творимо майбутнє України та нашого величного краю.

З Днем народження, Житомирщино!

Віталій Бунечко