Додаткова підтримка для осіб, що постраждали від торгівлі людьми

Pls_info-1-paqcluwjr0c9kilus37hajlkx5n9wowv3mftsbkm1s

З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну багато наших співгромадян з відчуттям горя та суму перетинали кордон, так як були змушені втікати від жахіть війни. Значна кількість українців постраждала від рук окупантів, безліч людей зазнали насильства, в тому числі сексуального, багатьох людей проти їх волі вивезено за кордон, при цьому сім’ї роз’єднали, майно українців втрачено та зруйновано, відібрано можливість отримання доходу. Багато сімей/осіб не можуть самостійно подолати негативний вплив обставин, зумовлених шкодою, заподіяною бойовими діями, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією та потребують інформаційної та консультативної підтримки, а також отримання інших соціальних послуг.

Громадська спілка «А21 Україна» (далі – А21) готова надати додаткову підтримку для осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

А21 є постійним партнером державних установ та органів, які є частиною Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Перелік послуг, які може надати А21:

1. Допомогу в оплаті за комунальні послуги, або оренду житла на той момент, поки постраждалий шукає роботу, або з об’єктивних причин не може оплачувати ці послуги самостійно;

2. Допомога в оплаті додаткової освіти (здобуття професії), з метою пошуку безпечної роботи, яка забезпечить необхідні потреби потерпілого.  Допомога в придбанні необхідних для роботи інструментів (набір для майстра манікюру, перукаря, столяра і т.д.);

3. Допомога  в  оплаті  медичних  потреб  потерпілого – консультації спеціалістів,  операції  (травми,  отримані  в  процесі  експлуатації),  необхідні медикаменти для лікування тощо;

4. Надання послуг психолога;

5. Покриття базових потреб на період відновлення;

6. Проведення спеціально розроблених програм (бюджетування, створення резюме, побудова відносин з оточуючими і т.д.);

7. Регулярні зустрічі, (можливо он-лайн) підтримка постраждалого на всіх етапах його реабілітації та реінтеграції у суспільство.

За додатковою інформацією щодо отримання підтримки від громадської спілки «А21 Україна» можна звернутись до відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 83 каб. 4, тел.: (04143) 4-12-17, е-mail: vss_usszn@berdychiv-rada.gov.ua

Управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради