За минулий тиждень на Житомирщині на COVID-19 захворіло майже 2 200 осіб

COVID-Zhytomyrchshyna-1

Як повідомляє Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України, щотижня в області зростає захворюваність на COVID-19. Всього з початку пандемії зареєстровано 204258 випадків, показник на 100 тисяч населення становить 17001,4.

За тиждень 12.09.2022-18.09.2022 на Житомирщині зареєстровано 2 175 випадків захворювання, серед яких 56 медичних працівників. Показник 181,0 на 100 тис. населення. Кількість активних хворих становить — 2 046 осіб.

Для підтвердження діагнозу COVID-19 медичними працівниками використовуються як швидкі тести на визначення антигену SARS-CoV-2 так і метод ПЛР. Кількість зразків біоматеріалу, що доставляється до вірусологічної лабораторії обласного центру для проведення ПЛР-досліджень та підтвердження діагнозу, постійно збільшується. Показник позитивних результатів ПЛР-досліджень за минулий тиждень залишається досить високим (46%) свідчить про ускладнення епідемічної ситуації.

Випадки реєструвалися по всій території області. Найвищі рівні захворюваності спостерігаються в м. Бердичеві (показник 378,8) та на Андрушівщині (337,4). Перевищують середньообласний показники захворюваності в Бердичівському та Житомирському районах, а також на Ємільчинщині, Коростишівщині, Олевщині, Попільнянщині та у м. Житомирі.

За даними ДУ «ЦГЗ МОЗ України», за минулий тиждень в країні відбувся ріст захворюваності в порівнянні з попереднім тижнем на 53,7%.

Нагадаємо, що на Житомирщині працюють пункти та центри вакцинації від COVID-19.

За інформацією Житомирської ОВА