Продуктові набори від Всесвітньої продовольчої програми ООН отримали громади Житомирщини

Продуктові-набори_ООН-1

Про це інформують у Житомирській ОВА. Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк у співпраці з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України отримали продуктові набори від Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Вантаж доставлено з Києва до Бердичівської, Баранівської, Романівської та Житомирської громад Житомирської області.

Так громадські організацій людей з інвалідністю Житомирщини «Глорія», «Стимул», «Молодь. Жінка. Сім’я.» отримали 200 продуктових наборів. Зокрема, продуктові набори отримали внутрішньо переміщені особи, які знаходяться у Попаснянському центрі реабілітації дітей та молоді з інвалідністю “Лелека”.