18-річний Роман Петрук злетів до “золота” на чемпіонаті України з легкої атлетики

001-6

Володарем золотої медалі повернувся до Бердичева 18-річний Роман Петрук: стрибнувши у висоту на 2,06 м., наш земляк, котрий є кандидатом у майстри спорту, виборов звання чемпіона України з легкої атлетики серед юніорів.

Престижний легкоатлетичний форум проходив в Івано-Франковську, і, якщо навіть війна не змогла стати на перешкоді виступам юних зірок “королеви спорту”, то справжнім випробуванням для багатьох стали дощ і сильний вітер. Втім, націленість на перемогу, заґартованість, сила тіла й духу допомогли вихованцеві Заслуженого тренера України Сергія Шеремета злетіти над планкою прямісінько на І місце.

До десятки кращих, за результатами виступів, потрапили й інші спорстмени з Бердичева – Віктор Кравчук, Андрій Налімов та Володимир Савицький.

Міський голова Сергій Орлюк та бердичівська громада щиро вітають свого чемпіона та усю “летючу” команду з перемогою і достойним виступом на всеукраїнському рівні. Віримо у нові перемоги й нові рекорди!