Бердичів

міська рада

200 днів і ночей війни: правда і справедливість переможуть, зло буде покаране – це аксіома

200-днів_Moment

Україна ввійшла у 200-ту добу звитяжного протистояння російському злу. Увійшла, відвойовуючи своє, наглядно демонструючи рашистам, що то таке – справедлива кара. Поки москва біснувалася у себе на дні міста, її «парнєй» накривали паніка, страх, розгубленість, розпач, змушуючи кидати своїх, кидати техніку, кидати все на світі і тікати, тікати, тікати…

Ми увійшли до 200-ї доби з трагічною звісткою про геройську загибель нашого бойового медика Олени Безкровної. Саме сьогодні вшановуємо усіх причетних до стрімкого, потужного, влучного й нещадного кулака ЗСУ – доблесних танкістів.

Як будь-яка війна, ця замішана на світлих і переможних сторінках, на поті й крові, на смертях, сльозах та стражданнях. Але на відміну від рускомірного кодла, українці твердо знають, що попереду – Перемога. Що вони йдуть до неї по своїй землі і заради своєї землі, заради мирного життя на ній вільної, незалежної та працьовитої української нації. Нації сильних людей, які ніколи не зазіхали на чуже і здатні жорстоко покарати того, хто прагне засіяти в Україні гниле, отруйне насіння.

Ми пишаємося нашими Захисниками й Захисницями. Ми безумовно віримо в їхню силу та міць. Ми молимося Господу за життя кожного і віримо в його справедливу силу. Пам’ятаймо й шануймо пам’ять загиблих українців, віддано працюймо на підтримку своєї армії та на життя України.

Світла пам’ять полеглим Героям!

Доземний уклін та шана українському війську!

Ми переможемо!

Смерть ворогам! Слава Україні!

Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК

Останні новини