Бердичів

міська рада

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення

День-усиновлення_1

Це – свято малечі, котра отримала дбайливих і чуйних батьків. Це – свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Усиновлення – це благородний і непростий шлях до щасливої родини. Тож сердечно дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам та батькам-вихователям! Ви відкрили своє серце маленькій людині, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, ви дали найважливіше — щастя мати родину. Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги і вдячності!

Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, та до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але, водночас, і найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні. Хай щедрість та милосердя ваших душ примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидають ваші серця та домівки! Зичимо всім здоров’я, добра та благополуччя!

Необхідну консультацію з питань сімейних форм виховання вам надасть міська служба у справах дітей виконавчого комітету Бердичівської міської ради, яка знаходиться за адресою: пл. Центральна, 1, каб №33, т. 4-12-61, електронна адреса ssd@berdychiv-rada.gov.ua

Міська служба у справах дітей виконавчого комітету Бердичівської міської ради