Бердичів

міська рада

70-річний ювілей відзначив начальник центру детоксикації та медичного витвереження Іван Каневський

IMG_20220919_121650~2

Поважну дату – 70 років від дня народження – Іван Каневський, начальник центру детоксикації та медичного витвереження КНП “Бердичівська міська лікарня”, зустрічає на своєму робочому місці. Справжній полковник, колишній командир військової частини, він очолює медичний заклад останні 14 років – з 2008-го.
За цей час, розповідає ювіляр, довелося побачити багато різних ситуацій та почути багато життєвих історій, але, наголошує, у своїй роботі він завжди керувався та керується принципами справедливості, відповідальності і людяності.
Колектив центру, окрім Івана Каневського, налічує 16 співробітників: фельдшерів, медичних реєстраторів, санітарів і водіїв. Про своїх підлеглих начальник говорить із батьківською любов’ю, а тих, хто наразі зі зброєю в руках боронить Батьківщину від агресора, чекає з Перемогою.
Центр детоксикації, за словами Івана Каневського, опікується не лише своїми традиційними “відвідувачами”, адже за медичною допомогою (наприклад, щоб зміряти тиск) до закладу може звернутися будь-хто. У центрі цілодобово чергує кваліфікований медичний персонал, який готовий надати допомогу кожному, хто її потребує.
Привітання із 70-річчям Іван Каневський отримав не лише від колег, а й від міського голови. Сергій Орлюк подякував ювілярові за роки копіткої і самовідданої праці, високий професіоналізм, значний внесок у справу охорони й збереження здоров’я жителів громади, а також вручив Грамоту Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету.