Бердичів

міська рада

UNITED24: стартує збір коштів на відновлення молодіжної інфраструктури

Юнайтед

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо розширення можливостей спеціального рахунку у Національному банку України для пожертвувань у рамках ініціативи фонду відновлення UNITED24, відкритого Мінмолодьспортом. Про це інформують у Житомирській ОВА.

Відтепер можна перераховувати кошти на відбудову не лише спортивної, але й молодіжної інфраструктури, що була пошкоджена ворожими ракетами.

Зокрема, зібрані кошти будуть спрямовані на відновлення молодіжних центрів: поточні та капітальні ремонти будівель, реконструкції, технічне забезпечення, придбання обладнання та інвентарю.

Внаслідок військової агресії рф повністю або частково зруйновано вже 35 об`єктів молодіжної інфраструктури, сума завданих збитків сягає близько 100  млн грн. Ще 60 молодіжних об’єктів знаходяться на тимчасово окупованих територіях, тож в Мінмолодьспорту наразі немає інформації про їхній стан.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заснував фандрейзингову платформу UNITED24 для збільшення благодійних пожертв на підтримку України у світі, зокрема й шляхом об’єднання зусиль міжнародних партнерів, донорів і благодійників. Платформа працює за трьома напрямами: оборона та розмінування, медична допомога, відбудова України.

Реквізити розміщені на сайті Мінмолодьспорту: https://cutt.ly/jCxIRke.

Останні новини