Бердичівський «Алмаз» став володарем Кубка міста з футзалу

1-7

Потужний, цікавий, багатий на емоції, з невпинно наростаючою напругою – таким вийшов фінал Кубка м. Бердичева з футзалу, присвячений Дню Захисників та Захисниць України.

За головний приз ігор боролися 11 команд, до півфіналу дісталися «Алмаз», «Адреналін», «S.W.S.» та збірна районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. «Алмаз» відправив на ІІІ місце суперників з «Адреналіну», перемігши тих із рахунком 7:5, компанію «Адреналіну» в якості бронзових призерів склали представники РТЦКтаСП, котрі поступилися «S.W.S.» із рахунком 2:10.

«Скоріш за все, голів тут багато не буде», – такий прогноз дали деякі з вболівальників, коли минула десь половина першого тайму. Й справді, виглядало так, що суперники наче вивчають одне одного, встигаючи при цьому тримати градус гри. Але в якийсь момент все почало набирати обертів і гостроти. Спокійна зосередженість змінилася швидкостями й емоціями. Пішли у хід «гірчичники», один з гравців «S.W.S.» був вимушений залишити гру через червону картку. У непростому, але цікавому двобої переможцем вийшов «Алмаз» – 4:2.

На церемонії нагородження 4 кращі команди отримали дипломи, м’ячі й статуетки від організаторів – відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради та міської Асоціації з футзалу. Відзначили й кращих гравців за амплуа. Ними стали:

• Кращий воротар – Іван Войтюк («S.W.S.);
  • Кращий захисник – Анатолій Доманський («Адреналін»);
  • Кращий нападник – Богдан Огородник (команда РТЦК та СП);
  • Кращий гравець турніру – Дмитро Вакула («Алмаз»).

Протягом всього часу, що тривав Кубок, кожен бажаючий мав змогу долучитися до збору коштів на підтримку ЗСУ. У благодійній скриньці назбиралося 9,0 тис. грн. Попередньо вирішено долучити їх до коштів, на які для наших Захисників придбають автомобіль.