Бердичів

міська рада

Виконавчий комітет ухвалив низку рішень щодо опалювального сезону

0d9ffae9-9bf7-40bf-965c-9b6e19c38274

Півтора десятка питань, більшість із яких так чи інакше стосувалася поточного опалювального сезону, розглянули на засіданні виконавчого комітету 12 жовтня.

Так, члени виконкому встановили економічно обґрунтовані тарифи на теплову енергію та послуги з її постачання. Але з 15 жовтня 2022 року до 30 вересня 2023 року споживачі усіх категорій жодних змін не відчують, бо до них застосовуватимуться тарифи зимового періоду 2021 – 2022 років. Для населення ціна залишиться на рівні 1693,53 грн за 1 Гкал (з ПДВ), для установ та організацій, що фінансуються з бюджету – 3670,08 за 1 Гкал (з ПДВ), а для інших споживачів – 5617,42 за 1 Гкал (з ПДВ).

Жителям багатоквартирних будинків у зв’язку із військовим станом не нараховуватимуть плату за опалення зон загального користування. Однак, якщо люди виявлять бажання проводити нарахування плати за послуги з теплопостачання з визначенням і розподілом обсягів теплової енергії на загальнобудинкові потреби, на обігрів приміщень з автономним опаленням та/або окремих приміщень з транзитними мережами опалення, вони можуть зібрати загальні збори, задокументувати своє рішення та подати протокол зборів до КП “Бердичівтеплоенерго”.

Трьом бердичівлянам – уповноважним власникам/співвласникам/наймачам квартир у багатоквартирних житлових будинках, що відокремлюються від централізованого теплопостачання – виконавчий комітет схвалив виділення одноразової матеріальної допомоги відповідно до Програми децентралізації.

Окрім того, на засіданні було надано дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення нежитлових приміщень, розташованих за адресами: вул. Вінницька, 57, вул. Гранична, 3, вул. Раскової, 23-а та вул. Руська, 18; затверджено Порядок нарахування і відшкодування пільг з бюджету громади, Порядок відшкодування витрат на поховання громадян, яким присвоєно звання “Почесний громадянин міста Бердичева” та “Почесний громадянин Бердичівської міської територіальної громади”, а також звіти про незалежну оцінку майна комунальної власності, що планується передати в оренду.