Бердичів

міська рада

Житомирщина відновлюється після терористичного удару росіян по енергетичній інфраструктурі – Віталій Бунечко

важлива-інфа_Житомирщина-1

Житомирщина поступово відновлюється після чергового терористичного удару росіян по енергетичній інфраструктурі. Про це на своєму Телеграм-каналі інформує керівник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Одразу після ракетної атаки, енергетики почали перепідключати споживачів на резервні джерела живлення. Лікарні, як і належить, перейшли на встановлені в них генератори, які дозволяють дочекатися поновлення централізованої подачі електроенергії. Пожежа, викликана ракетним ударом, була ліквідована рятувальниками протягом 3 годин. На щастя, жертв внаслідок удару не було. Через обстріл, травмовано 2 осіб, один з них потребував госпіталізації.

З понад 150 тисяч абонентів, які залишилися без світла зранку, вдалося під’єднати вже понад половину споживачів. Наразі ремонтні роботи тривають. Впевнений, що нам вдасться відновити енерго- та водопостачання найближчим часом. Але слід пам’ятати про необхідність розумного споживання електрики у години пік. Особливо з 17 до 23-ї.

Це дозволить не перевантажувати обладнання, яке залишилось в роботі. Таким чином ви допоможете зберегти світло у себе вдома, а також в інших областях. Саме так, допомагаючи один одному, ми зруйнуємо плани ворога, який хоче занурити нас у темне середньовіччя, де перебуває сам. Отже, на декілька годин нам потрібно утриматись від використання обігрівачів, бойлерів, пральних та посудомийних машин, частково обмежити вуличне освітлення, включно з вітринами та вивісками.

За інформацією Телеграм-каналу Віталія Бунечка

Останні новини