Бердичів

міська рада

“Зменшимо споживання електроенергії – зможемо відмовитися від віялових відключень” – результати наради у Сергія Орлюка

ad7dc8fc-fe8a-4f98-96c6-93f87a0b8d62

Поточну ситуацію у сфері енергозабезпечення міста обговорили на спільній нараді представники міської влади, місцевого РЕМ та директори найбільших підприємств громади.

Напередодні, зазначив начальник управління економічного розвитку Бердичівської міської ради Михайло Май, підприємства оперативно відреагували на заклик заощаджувати електроенергію та зменшили об’єми її використання. Це дозволило місту вкластися у норми споживання електрики та розвантажити електромережі.

Для того, аби Бердичівський РЕМ міг працювати у звичайному режимі, присутні погодили графіки роботи підприємств, домовилися координувати свої подальші дії, максимально зменшити витрати електрики та працювати у період найменшого навантаження мереж. Якщо споживачі дотримуватимуться рекомендацій енергетиків, місто зможе відмовитися від стабілізаційних (віялових) відключень світла.

Зі свого боку, представник РЕМ наголосив, що компанія оперативно інформуватиме громаду у разі будь-яких змін.

Враховуючи ситуацію у країні, жителів бердичівської громади просять свідомо та ощадливо використовувати електроенергію у період з 17:00 до 23:00, а підприємців – утриматися від увімкнення зовнішньої реклами, ілюмінацій, вивісок тощо. Із суб’єктами господарювання, котрі порушуватимуть режим економії, буде проведено роз’яснювальну роботу.

Останні новини