Бердичів

міська рада

Майже сто бердичівлян здали кров для українських воїнів

IMG-b6bb730b490b97edc1ebc7c8cc10b80f-V

94 жителі бердичівської громади взяли участь у благодійній акції “Здай кров – врятуй життя захисника”. Охочих стати донорами для українських воїнів було значно більше, однак не усі змогли долучитися за медичними показаннями.
Забір крові проводився фахівцями КНП “Обласний центр крові” Житомирської міської ради на базі Бердичівської ДЮСШ ім. В. О. Лонського.

За словами медиків, донорська кров потрібна завжди, а тим паче зараз, під час збройної агресії з боку російської федерації. Нині, зазначають, Центр отримує додаткові замовлення від Міністерства охорони здоров’я України для потреб фронту, тому кожен донор – на вагу золота.

Директор “Обласного центру крові” Анатолій Чугрієв висловив щиру подяку жителям громади за активність та бажання допомогти, а місцевій владі – за сприяння і співпрацю. Бердичівляни, наголосив міський голова Сергій Орлюк, завжди готові підтримати наших захисників, у тому числі і за допомогою донорства, а тому найближчим часом у місті планується проведення ще не однієї подібної акції.

Останні новини