Бердичів

міська рада

На Донеччині геройськи загинув бердичівлянин Роман Ганоль

IMG_20221006_165504_296

Збройна агресія російської федерації проти України об’єднала наш народ у єдиному і справедливому прагненні – здолати підступного ворога, відстояти свою незалежність та захистити власне майбутнє. Кожен українець сьогодні живе з думками про Перемогу та усіма силами наближає її. В тилу – працює, волонтерить, виховує і навчає дітей, на фронті – дає рішучу відсіч окупантам та кілометр за кілометром звільняє рідну землю від рашистів. Мільйони наших сердець наповнюються гордістю і надією, коли ми отримуємо добрі звістки з передової.

На превеликий жаль, сьогодні серця бердичівлян наповнилися сумом та болем, адже до громади надійшла гірка звістка про загибель нашого земляка, старшого солдата Романа Ганоля.

Народився Роман у місті Усть-Кут, що знаходиться на території російської федерації. В Україну разом із сім’єю переїхав у далекому 1995 році. Навчався у тоді ще Бердичівській загальноосвітній школі № 12, потім – у Житомирському агротехнічному фаховому коледжі. Здобув спеціальність електрика, працював у приватній фірмі, яка займалася кованими виробами. Літом 2021 року підписав контракт – і поповнив лави ЗСУ.

22 жовтня Романові мав би виповнитися 31 рік… Але він геройськи загинув на Донеччині під час виконання свого військового обов’язку. До свого останнього подиху український воїн залишався вірним своїй Батьківщині та своєму народові.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують з приводу загибелі Романа Ганоля та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!