Бердичів

міська рада

На території бердичівської громади з’явиться добровільне формування цивільного захисту

caa615e5-1ab0-40e1-bb3c-d8d656806819

На засіданні виконавчого комітету було вирішено створити добровільне формування цивільного захисту Бердичівської міської територіальної громади, котре складатиметься із 50 осіб і надаватиме допомогу місцевому підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Так, безоплатно і на громадських засадах добровольці братимуть участь у проведенні відновлювальних робіт в умовах дії воєнного стану, при ліквідації наслідків НС, збройного конфлікту чи терористичних актів.

Члени виконкому затвердили Положення про добровільне формування, його орієнтовну організаційно-штатну структуру та орієнтовні норми оснащення. Органом управління визначили відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

Формування залучатимуть до дій за призначенням згідно з планами реагування на надзвичайні ситуації, планами взаємодії органів управління та сил цивільного захисту у разі виникнення надзвичайних ситуацій, планами локалізації і ліквідації наслідків аварії, а також планами цивільного захисту на особливий період.

Наразі уже майже два десятки жителів громади заповнили анкети на вступ до лав добровольців, зазначив головний спеціаліст відділу з питань НС та ЦЗН Петро Зозуля.

Жителі громади, охочі долучитися до роботи добровольчого формування, можуть залишити заявку на офіційному сайті ДСНС за посиланням: https://dmpo.dsns.gov.ua/uk/ya-pragnu-stati-dobrovolcem/ya-pragnu-stati-dobrovolcem-ryatuvalnikom-z-pitan-civilnogo-zaxistu