Бердичів

міська рада

Патрульна поліція Житомирської області інформує!

IMG_20221024_160635_234-pwoqsfrqih26nu8jurgjaqruei0ur0pik9b5dar9nk

У зв’язку з тимчасовим обмеженням використання вуличного освітлення, вкотре нагадуємо та закликаємо жителів Житомирщини бути особливо уважними!

У темну пору доби чи в умовах недостатньої видимості:

Водії — зменшіть швидкість руху та дотримуйтеся безпечного інтервалу й дистанції.

Пішоходи — небезпека для вас є найбільшою в таких умовах. Тому позначте себе на дорозі світловідбивними елементами. Вони можуть бути у вигляді браслета, брелока, наліпки, пояса або жилета. Їх можна одягнути або причепити на одяг і рюкзак. Не вибігайте на дорогу, у тому числі на пішохідний перехід. Не затримуйтесь і не зупиняйтесь на проїзній частині без необхідності.

Велосипедисти — ви повинні рухатися по велодоріжках, а якщо їх немає — у крайній правій смузі проїзної частини, в один ряд. Рухатися по проїзній частині на велосипедах дозволяється особам, що досягли 14-річного віку. Велосипед повинен мати справні гальма, звуковий сигнал, бути обладнаним світловідбивачами: спереду білого, позаду червоного, по боках жовтогарячого кольору. Для руху в темну пору доби й в умовах недостатньої видимості на велосипеді повинен бути встановлений та увімкнений ліхтар (фара).
Заборонено переїздити пішохідний перехід на велосипеді. Велосипедист повинен переходити пішохідний перехід, а для цього йому треба спішитися і піти, ведучи велосипед у руках!

Ми маємо прилаштовуватись до наших реалій, які швидко змінюються, адаптуватись і ставати сильнішими. Не нехтувати елементарними речами, які необхідно робити заради власної безпеки.

Будьте максимально уважними та дотримуйтесь правил дорожнього руху! Бережіть себе та потурбуйтесь про близьких!

Патрульна поліція Житомирської області

Останні новини