Бердичів

міська рада

Патрульна поліція Житомирської області інформує!

IMG_20221024_160635_234-pwoqsfrqih26nu8jurgjaqruei0ur0pik9b5dar9nk

У зв’язку з тимчасовим обмеженням використання вуличного освітлення, вкотре нагадуємо та закликаємо жителів Житомирщини бути особливо уважними!

У темну пору доби чи в умовах недостатньої видимості:

Водії — зменшіть швидкість руху та дотримуйтеся безпечного інтервалу й дистанції.

Пішоходи — небезпека для вас є найбільшою в таких умовах. Тому позначте себе на дорозі світловідбивними елементами. Вони можуть бути у вигляді браслета, брелока, наліпки, пояса або жилета. Їх можна одягнути або причепити на одяг і рюкзак. Не вибігайте на дорогу, у тому числі на пішохідний перехід. Не затримуйтесь і не зупиняйтесь на проїзній частині без необхідності.

Велосипедисти — ви повинні рухатися по велодоріжках, а якщо їх немає — у крайній правій смузі проїзної частини, в один ряд. Рухатися по проїзній частині на велосипедах дозволяється особам, що досягли 14-річного віку. Велосипед повинен мати справні гальма, звуковий сигнал, бути обладнаним світловідбивачами: спереду білого, позаду червоного, по боках жовтогарячого кольору. Для руху в темну пору доби й в умовах недостатньої видимості на велосипеді повинен бути встановлений та увімкнений ліхтар (фара).
Заборонено переїздити пішохідний перехід на велосипеді. Велосипедист повинен переходити пішохідний перехід, а для цього йому треба спішитися і піти, ведучи велосипед у руках!

Ми маємо прилаштовуватись до наших реалій, які швидко змінюються, адаптуватись і ставати сильнішими. Не нехтувати елементарними речами, які необхідно робити заради власної безпеки.

Будьте максимально уважними та дотримуйтесь правил дорожнього руху! Бережіть себе та потурбуйтесь про близьких!

Патрульна поліція Житомирської області