Бердичів

міська рада

Протокол про адміністративне правопорушення склали на власницю продуктового магазину

fb114fc8-d55b-4917-ad14-3327cf339765

На власницю одного із продуктових магазинів, розташованого по вулиці Вінницькій, головними спеціалістами муніципальної інспекції виконавчого комітету Бердичівської міської ради було складено протокол про адміністративне правопорушення.

Як розповів начальник управління містобудування, архітектури і земельних відносин Олег Савицький, підприємиця самовільно розпочала роботи по зміні фасаду будівлі – заливку фундаменту і мурування цегляної кладки – без необхідних дозвільних документів. Такими діями жінка порушила ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та р. І п. 2 Правил благоустрою міста Бердичева (рішення Бердичівської міської ради від 24.12.2019 № 1049.

У відповідності до встановленої процедури, власниця магазину повинна була звернутися в проєктну організацію та виготовити паспорт опорядження фасадів, отримати погодження від містобудівної ради і лише після цього змінювати зовнішній вигляд будівлі. Тепер же ситуацію розглянуть на засіданні адміністративної комісії, де і буде визначено розмір штрафних санкцій згідно чинного законодавства.

Водночас підприємиця запевнила, що ескіз робіт уже виготовлено і найближчими днями вона принесе його на погодження.