Тепла в оселях може не бути! Час Х – найближчі дні, 17:00 – 23:00!

1-2

Період із 17:00 до 23:00 найближчими кількома днями може стати тим самим часом Х, внаслідок якого з’ясується, буде тепло в оселях людей і у приміщеннях підприємств та організацій чи ні. Це напряму стосується як Бердичева, так і всієї України, що засвідчили напередодні високопосадовці усіх рівнів.

Щодо бердичівської громади, то комунальним підприємством «Бердичівтеплоенерго» було здійснено усі необхідні підготовчі роботи зі вступу до опалювального сезону, і ця готовність нині стовідсоткова – що у плані котелень, що у плані мереж. Під загрозу успішний вхід до холодів поставили терористичні обстріли критичної інфраструктури України.

Нині перебої з електропостачанням спостерігаються у різних регіонах країни. І тут слід нагадати, що від наявності електроенергії залежить не лише робота, припустимо, Водоканалів: віялові відключення можуть призвести до серйозних аварійних ситуацій і у системах теплопостачання.

Саме тому цими днями Сергій Орлюк мав зустрічі і з комунальниками та енерго- й газопостачальниками, і з місцевими представниками бізнесу. У першому випадку за мету ставилося з’ясувати існуючу на сьогодні ситуацію з електропостачанням, у другому – налаштувати роботу підприємств та установ таким чином, аби не додавати ще більшої напруги у часи пікових навантажень на мережу. Про це міський голова говорив і на спеціально влаштованому для ЗМІ брифінгу.

Висновок наступний: найближчі кілька днів, у період з 17:00 до 23:00, громада має тотально зменшити електроспоживання. Максимально скоротити використання електроенергії у цей час повинно і населення, і усі без виключення підприємства. Абсолютно вся громада.

Про свою готовність зробити це вже заявили представники приватних підприємств, те саме відбудеться на підприємствах комунальних. У порядку економії не працюватиме вуличне освітлення. Справа – за населенням і за підприємцями, котрим рекомендовано не вмикати рекламне освітлення.

Це дійсно Час Х, звертають увагу фахівці: якщо даний етап пройдемо успішно, то вже зовсім скоро у батареях квартир та приміщень буде тепло.

Про честь та доблесть українських Захисників і Захисниць на фронті говорить весь світ. Пройдемо іспит – вчергове доведемо, що український тил теж чогось вартий. Підтримаймо наших оборонців, підтримаймо одне одного і свою громаду, підтримаймо Україну та її Перемогу!