Бердичів

міська рада

Усі вузькопрофільні дитячі спеціалісти незабаром прийматимуть пацієнтів у міській поліклініці

f030a672-3064-4ea4-acdd-022e270be971

Вузькопрофільні дитячі спеціалісти – хірург, офтальмолог, психолог, невролог та ортопед, – котрі протягом останніх трьох років працювали на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги, незабаром прийматимуть маленьких пацієнтів у міській поліклініці.

Як розповів директор КНП “Бердичівська міська лікарня” Анатолій Сова, спеціалісти первинної ланки орендували у лікарні 3 кабінети, а лікарня, у свою чергу, винаймала у Центру рівнозначні приміщення. Тепер, коли закінчився строк договору, керівництво закладів вирішило не продовжувати його, а розмістити своїх фахівців у власних стінах.

За словами Анатолія Сови, така ротація є логічною, обґрунтованою і зручною. Адже, підкреслив, у міській поліклініці компактно працюватиме увесь блок дитячих спеціалістів, тут же проходитимуть лабораторні та інструментальні дослідження. Пацієнтам не доведеться переходити з однієї будівлі в іншу, щоб отримати необхідні медичні послуги.

Наразі поліклінічні кабінети облаштовують відповідно до визначених стандартів та потреб маленьких пацієнтів, перевозять меблі й обладнання. Усі ж лікарі первинної ланки, в тому числі дитячі педіатри, і надалі вестимуть прийом у ЦПМСД.

Останні новини