Бердичів

міська рада

У Бердичеві відбулася відкрита першість ДЮСШ ім. В. О. Лонського з боксу

2f07d85f-4f13-4555-8305-df58d33821a8

Відкрита першість ДЮСШ ім. В. О. Лонського з боксу, присвячена Дню захисників та захисниць України, відбулася  у спортивному клубі “Крос”. Змагання організували дитячо-юнацька спортивна школа, міська Федерація боксу, а також управління освіти та науки і відділ молоді та спорту Бердичівської міської ради.

Метою першості організатори визначили не лише формування збірної команди ДЮСШ для участі у обласному чемпіонаті, а й підвищення спортивної майстерності вихованців школи, популяризацію боксу та здорового способу життя, залучення молоді до активних занять спортом.

За перемогу на ринзі боролися понад 60 спортсменів, серед яких – 4 дівчат. Найлегша вагова категорія, у якій виступали учасники, становила 26 кг, найважча – 85 кг. Оцінювала боксерів суддівська колегія на чолі з головним суддею міжнародної категорії Віктором Ананьєвим.

За результатами змагань, І місця вибороли:

• спортсмени 2013 р. н. – Антон Левчук, Максим Федорчук, Влад та Максим Байназарови;

• 2012 р. н. – Кирило Артюхін, Дмитро Шиманський, Іван Гуцалюк, Садяр та Самір Рустамови;

• 2011 р. н. – Ярослав Захаревич;

• 2010 р. н. – Анастасія Янченко;

• 2009 р. н. – Арсен Богун, Артем Пищев та Влад Колотницький;

• 2008 р. н. – Анатолій Павлюк;

• 2007 р. н. – Костянтин Голуб, Назар Булах та Влад Захаревич;

• 2006 р. н. – Ілля Клімашевський та Максим Данилюк.

Переможці були нагороджені медалями та грамотами відповідних ступенів.

Учасників першості привітав її ідейний натхненник, тренер-викладач відділення боксу ДЮСШ ім. В. О. Лонського, керівник боксерського клубу “Крос”, віце-президент Бердичівської міської федерації боксу Олег Сікорський. За його словами, усі боксери  продемонстрували високий рівень майстерності та спортивного духу.

Не зупинятися на досягнутому, самовдосконалюватися та працювати над собою закликав юних спортсменів президент Бердичівської міської федерації боксу, міський голова Сергій Орлюк та передав подарунок від федерації – 20 комплектів боксерських рукавиць.