Бердичів

міська рада

У геріатричному пансіонаті відзначили День людей похилого віку та День ветерана

IMG_20220930_153422

Кінець вересня-початок жовтня ознаменований в Україні багатьма святковими датами. З-поміж інших, свій день мають і люди похилого віку й ветерани. Традиційно вітання цього дня приймають у геріатричному пансіонаті. Цьогоріч почесними гостями закладу стали керівник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, народний депутат України Богдан Кицак, начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, депутати обласної ради, посадовці обласної та районної адміністрацій, Бердичівської міської ради.

Люди старшого покоління відрізняються особливою мудрістю, багатим досвідом, добрим серцем, лунало зі сцени закладу, плодами їхньої натхненної та відданої праці користуються мільйони тих, хто сьогодні будує Україну, їхня кров пульсує у жилах доблесних оборонців української незалежності. Осінь свого життя цим людям довелося зустрічати не в колі рідних та близьких, і на керівництво та працівників пансіонату покладається відповідальна і благородна місія – оточивши своїх підопічних щирою увагою й турботою, створити навколо сімейний затишок, замінити собою найрідніших людей, поселити в серцях мешканців закладу тепло, а в душах – світло.

Вони співпадають у часі – День людей похилого віку та День освітян, і це, на думку Віталія Бунечка, є доволі символічним. Мало не кожен із присутніх у цій залі виступає, свого роду, вчителем, наставником. Мало не кожен може навчити правді життя. І завдання можновладців – докласти усіх зусиль, аби зробити життя самих людей поважного віку кращим. Так, є бюджети, так, їх не вистачає, але вистачає прагнення допомогти.

Колективу – сил, наснаги, вміння та бажання знаходити вірні підходи до підопічних, а самим підопічним – здоров’я, благополуччя та щоби здійснювалися бажання побажав Богдан Кицак. Україна переможе, і її люди почнуть жити на повні груди, зазначив. Вільно й щасливо.

Піснями, танцями, цирковими номерами наповнили святкове дійство юні й дорослі таланти з міського Палацу культури та Центру позашкілля.

Останні новини