Харчовики Бердичева відзначили своє професійне свято

IMG_20221015_081507

З нагоди Дня працівників харчової промисловості міський голова Сергій Орлюк відвідав низку підприємств, що працюють на території громади, та привітав їхні колективи зі святом.

ТОВ “Бердичівський пивоварний завод”, ТОВ “Бердичівський хлібозавод”, ТОВ “Бердичівпиво”, ТОВ “Три Ведмеді”, ТОВ “М’ясовита”, ТОВ “Бердичівський елеватор “, ТОВ “Бердичівська солодова компанія”, ТОВ “Ревега” та мережа пекарень “Їжак” – усі ці підприємства, впевнений Сергій Орлюк, не лише радують споживачів якісною і смачною продукцією, а й гідно представляють наше місто в Україні та за її межами.

Міський голова подякував керівникам та колективам товариств за те, що навіть під час воєнного стану вони продовжують працювати, створюють нові робочі місця, наповнюють місцевий бюджет та допомагають Збройним силам України.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у галузі харчової промисловості, професіоналізм та кваліфікований підхід до своєї справи харчовики були нагороджені Подяками і Грамотами Бердичівської міської ради.