Бердичів

міська рада

“Єднаємося заради Перемоги”: 9 тисяч гривень було зібрано на потреби ЗСУ

d0a5251e-db50-47c0-bdd1-f28c05b15fa3

Під гаслом “Єднаємося заради Перемоги” у Бердичеві пройшов благодійний ярмарок “Фестиваль сусідів”, організований міською Публічною бібліотекою з філіями, Бібліотекою для дітей та молодіжно-волонтерським центром “М-Формація”. Активну участь у підготовці заходу взяли також жителі міста, в тому числі родини військових, люди з обмеженими можливостями і вимушені переселенці, викладачі Художньої школи та громада села Скраглівка.

За словами директорки Публічної бібліотеки Тетяни Кущук, назва ярмарку була обрана не випадково. Адже сусіди – це найрідніші люди, з якими можна разом плести маскувальні сітки, смакувати найсмачнішими пирогами, співати патріотичних пісень і мріяти про майбутнє. Українська ж нація сьогодні, впевнена, повинна показати усьому світові приклад єднання, згуртованості і добросусідства. Тож фестиваль, зазначила, повинен додати бердичівлянам оптимізму і позитивних думок, а також дати змогу кожному охочому зробити власний внесок у Перемогу.

На гостей фестивалю чекали патріотичні майстер-класи з виготовлення легендарного літака “Мрія” і не менш легендарного пса Патрона, розпис імбирних пряників, фотосесія від відомого у Бердичеві фотографа Володимира Поліщука та народні пісні у виконанні Зразкового ансамблю фольклорного співу ЦПО ім. О. Разумкова “Вінець”. Окрім того, відвідувачі могли скуштувати домашні смаколики, придбати різноманітні сувеніри та навіть сухий борщ, який працівники бібліотеки готують спеціально для українських захисників.

Загалом організаторам благодійного ярмарку вдалося зібрати 9 тисяч гривень, які будуть витрачені на потреби Збройних сил України.

“Проєкт “Самий цимес” за ініціативи #MoreЗмін Молодіжного центру “М-Формація” реалізується в межах щорічної акції солідарних дій до Дня миру від ГО “Молодіжної організації “СТАН” (м. Івано-Франківськ) за фінансової підтримки IM Swedish Development Partner (Швеція) в межах проєкту «Youth – Actors of Change».”

Останні новини