Інформація для власників житла, які безоплатно розмістили в себе внутрішньо переміщених осіб

Pls_info-1-paqcluwjr0c9kilus37hajlkx5n9wowv3mftsbkm1s

ВАЖЛИВО! Виконавчий комітет Бердичівської міської ради інформує!

Шановні власники житла, які безоплатно розмістили в себе внутрішньо переміщених осіб, постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2022 року № 1094 внесені зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

З 01 жовтня 2022 року компенсація буде нараховуватись за розміщення внутрішньо переміщених осіб:

• з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя;
  • з території територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), (перелік територіальних громад затверджено наказом Мінреінтеграції від 25.04.2022 року № 75);
  • житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження, інформація про яке внесена до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, або щодо якого подано документальне підтвердження від органів місцевого самоврядування факту такого пошкодження/знищення нерухомого майна.

Також повідомляємо, що у період з 1 жовтня 2022 року по 31 березня 2023 року сума компенсації визначається на рівні 30 гривень за кожен людино-день.

За роз’ясненнями звертатись до Управління економічного розвитку Бердичівської міської ради, телефон (04143)42556 та особисто до відділу організації надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бердичівської міської ради.