Бердичівський ЦНАП – переможець конкурсу від проєкту PROSTO “Підтримка доступності послуг в Україні”

dea4992c-9f8f-4e7c-9d2d-6dd0787a475b

Дві сучасні веб-камери отримав міський Центр надання адміністративних послуг за результатами “Тижня вітань”, присвяченого 10-річному ювілею створення загальнодержавної мережі ЦНАПів. Організатором конкурсу виступив спільний шведсько-український проєкт PROSTO “Підтримка доступності послуг в Україні” зі сприяння реформі децентралізації.

За словами т. в. о. начальника відділу організації надання адміністративних послуг Дмитра Мельничука, нове обладнання буде використовуватися у роботі Центру та допоможе створити ще більш комфортні та якісні умови для отримання адмінпослуг жителями громади.

До п’ятірки переможців, окрім бердичівського ЦНАПу, увійшли також Центри міст Корсунь-Шевченківський, Ромни, Суми та селища Зноб-Новгородське.