Вітання Сергія Орлюка з нагоди Дня захисників і захисниць України

IMG_20221014_104425

Наші дорогі воїни, наші мужні і незламні герої!

Сьогодні, 14 жовтня, український народ відзначає одразу кілька важливих і знаменних дат: свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День Української повстанської армії та День захисників і захисниць України!

Нині ці свята для кожного з нас набули нового, глибинного значення. Ми всі чітко усвідомлюємо, завдяки кому можемо ходити вулицями рідного міста, спати у власних домівках, прокидатися щоранку. Знаємо, хто тримає над нами небо, допоки ми працюємо, волонтеримо, виховуємо дітей. Розуміємо, яку силу духу, яку звитягу та мужність демонструєте ви на полі бою, як сміливо женете ворога з рідної землі, як завзято бороните нашу незалежність.

Тож, дорогі земляки, прийміть найсердечніші вітання та найщиріші слова подяки від мене особисто та від багатотисячної бердичівської громади! Зичимо вам козацького здоров’я, стійкості, відваги, Божого благословення та опіки. Нехай вас оминають ворожі кулі, Пресвята Богородиця завжди тримає над вами свій омофор.

Низько вклоняємося кожному українському воїну та чекаємо додому з Перемогою!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК