Державна податкова служба інформує!

ffe587ac-4858-43ac-802c-9a552deb9406

Шановні підприємці-платники єдиного податку першої та другої груп!

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період воєнного стану” № 2120-ІХ від 15 березня 2022 року ФОПи 1 або 2 групи тимчасово, з 1 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України, мають право не сплачувати єдиний податок.

Проте це право не є звільненням від оподаткування. Тому, якщо платник має можливість і бажання підтримати фінансову стабільність територіальної громади та держави у період воєнного стану, він так само може заплатити єдиний податок і відобразити цю сплату у декларації.

Сплата податків – це конституційний обов’язок кожного громадянина і найвищий прояв патріотизму, оскільки зараз, як ніколи, наповнення державного та місцевого бюджетів вкрай важливе для захисту нашої країни, бо дозволяє підтримати соціальну інфраструктуру у належному функціональному стані.

Враховуючи зазначене, просимо за можливості виконувати свій податковий обов’язок та сплачувати єдиний податок!

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області