Сергій Орлюк: “Бердичівські освітяни – взірець фахової поведінки в екстремальних умовах”

-15-scaled-pm6ru7huhx0w2t0z5b0h5qqv5bgfab91qq80r8kqlc

За професійну поведінку при роботі з дітьми в екстремальних умовах подякував освітянам громади міський голова Сергій Орлюк.

Учора, 10 жовтня, зазначив, під час масованого ракетного обстрілу українських міст з боку російської федерації, значна кількість бердичівських школярів та дошкільнят, яких батьки привели до навчальних закладів, змушена була чекати закінчення повітряної тривоги в укриттях своїх шкіл та садочків. Протягом довгих п’яти годин педагоги забезпечували дітям максимально комфортні умови, організовували дозвілля, заспокоювали, підтримували, відволікали.

Міський голова від імені жителів громади висловив щиру подяку вчителям та вихователям за їхнє дбайливе ставлення до дітей та відповідальність під час виконання своїх обов’язків.