Теплі речі від UNICEF у бердичівській громаді отримає 81 дитина-переселенець

1-4

Холоди дітлахи із сімей внутрішньо переміщених осіб, котрі мешкають нині у бердичівській громаді, зустрінуть із теплим одягом. Міський голова Сергій Орлюк разом із заступницею Оленою Петрівською та працівницями місцевої служби у справах дітей уже вручили комплекти першим сім’ям. Всього одяг (куртки, шапки, шарфи, шкарпетки тощо) отримає 81 дитина-переселенець.

Про те, аби дітворі взимку було тепло, подбали у міжнародному дитячому благодійному фонді UNICEF. У свою чергу, Мінреінтеграції зв’язалося з владою Житомирщини із тим, аби та надала відповідну інформацію щодо кількості дітей з категорії ВПО. У результаті до області надійшло понад 2 тис. комплектів, 81 з яких передали до бердичівської громади. Одяг передбачено для дітей різних вікових категорій, починаючи від 2-х років.