Тривають роботи з відновлення електропостачання

eksport-elektroenerhyy

У зв’язку із системною енергетичною аварією, котра трапилася на Житомирщині внаслідок ранкової атаки з боку рф, наразі на території області, у тому числі і в кількох районах Бердичева, є проблеми з електропостачанням.

За повідомленням директора “Житомиробленерго” Олексія Шекети, фахівці працюють над ліквідацією наслідків ракетного удару по критичній інфраструктурі, проводять ремонтні роботи і перемикання.

Водночас, через обмежений ресурс по високовольтних магістралях, спеціалісти закликають усіх жителів області мінімізувати споживання електроенергії з 17:00 до 22:00. Також повідомляється, що з цією метою можуть бути застосовані аварійні (віялові) відключення.

Просимо усіх мешканців бердичівської громади із розумінням поставитися до ситуації.