Інформація для жителів міста Бердичева, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії

Pls_info-1-paqcluwjr0c9kilus37hajlkx5n9wowv3mftsbkm1s

Шановні жителі міста Бердичева, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії!

Управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради нагадує, що п. 8 порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23. 11. 2016 № 854 “Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” передбачено, що вказана категорія осіб в термін до 15 жовтня поточного року повинна звернутися для написання заяв для забезпечення санаторно-курортним лікуванням у наступному році.

Управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради