Бердичівлянин Ілля Вільман – двічі срібний призер чемпіонату світу “Комбат самозахист ІСО”

82298405-a7cc-4924-9cac-821688c1ef61

22-річний бердичівлянин, вихованець військово-патріотичного спортивного клубу “Козак”, військовослужбовець десантно-штурмової бригади Ілля Вільман став двічі срібним призером чемпіонату світу з єдиноборств “Комбат самозахист ІСО”. Змагання, у яких взяли участь понад 750 спортсменів із 23 країн світу, проходили з 14 по 16 жовтня в угорському місті Надьканіжа.

За словами засновника і голови ВПCК “Козак” Олександра Осадчого, на чемпіонаті були представлені такі види бойових мистецтв, як кікбоксинг, бокс, ММА та грепплінг. У двох останніх і змагався Ілля Вільман. Загалом він провів 8 боїв, за результатами яких здобув “срібло” в обох дисциплінах.

Із заслуженою перемогою спортсмена привітали міський голова Сергій Орлюк і начальниця відділу молоді та спорту Лілія Березовенко. За високі спортивні досягнення, піднесення престижу України на міжнародному рівні, вагомий внесок у спортивне життя громади та захист державного суверенітету і незалежності Ілля Вільман був нагороджений Подякою Бердичівської міської ради, а також пам’ятним подарунком.

Сергій Орлюк подякував чемпіону та його тренерам – Володимиру Шпіту і Олександру Савенку – за те, що у такий важкий час вони демонструють усьому світові незламність та силу української нації.