Бердичівляни поминали загиблих за Україну земляків

9d5fa663-240d-4f7e-a031-a55d11742f88

Напередодні Дмитрівської суботи на військовому секторі бердичівського Центрального кладовища поминали полеглих у боях з російським агресором українських воїнів. Очільники громади, священнослужителі, рідні і близькі загиблих військовослужбовців зібралися, щоб згадати героїв, які боронили Батьківщину від навали окупантів, та вшанувати їхню світлу пам’ять.

Заупокійну панахиду за захисниками відправив Благочинний Бердичівського округу ПЦУ, протоієрей Євгеній Шимченко. Відважні сміливці, які пожертвували собою заради власного народу, наголосив, неодмінно отримають вічне життя. Священик закликав жителів громади молитися за душу кожного загиблого українця – військового і цивільного, а також за Перемогу нашої держави над рашизмом.

Щирі слова співчуття висловив осиротілим родинам полеглих воїнів міський голова Сергій Орлюк. Насправді, підкреслив, дуже важко знайти слова, які могли б розрадити і утішити згорьовані серця батьків, матерів, дружин та дітей, у котрих війна відібрала найдорожче. Тому нині ми усі, впевнений міський голова, повинні триматися за Бога і один за одного, єднатися і спільними зусиллями щоденно наближати Перемогу України.

До могили кожного загиблого героя присутні поклали квіти та поставили поминальні лампадки.