Бердичівська громада у жалобі: на Луганщині геройськи загинув 23-річний Богдан Цибульський

Цибульський_сайт

Через кілька днів цей молодий чоловік мав відзначати свій день народження, та війна навічно закарбувала за ним 23 роки… На Луганщині у запеклих боях з рашистами за звільнення України геройськи загинув бердичівлянин Богдан Цибульський.

Народився Богдан у Бердичеві. Навчався у 7-й та 10-й школах. Вступив до фахового коледжу промисловості, економіки та права, по закінченні якого отримав спеціальність економіста. Працевлаштуватися за фахом вдається нині далеко не всім, а сидіти без діла, склавши руки, Богдан не збирався. Тож був і столяром на «Дніпровуді», і оператором устаткування на «РІФ-1», і техніком-лаборантом на виробництві електродів.

Початок війни Богдан Цибульський зустрів у Львові. Буквально одразу повернувся додому й вирушив до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. На початку квітня він вже перебував у навчальному центрі. Після проходження навчання став солдатом 92-ї ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка.

Богдан Цибульський був вірний своєму військовому обов’язку, даній присязі на вірність українському народові та своїй Україні. Разом із побратимами докладав усіх зусиль, робив усе можливе й неможливе, аби вичистити рідну землю від окупантської орди. Загинув у районі Сватово – як справжній Український Воїн, як Герой. За що шана йому довічна й слава!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Богдана Цибульського та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

ЦЕРЕМОНІЯ ПРОЩАННЯ З БОГДАНОМ ЦИБУЛЬСЬКИМ ВІДБУДЕТЬСЯ У СЕРЕДУ 09 ЛИСТОПАДА О 12:00 У БУДИНКУ ОФІЦЕРІВ. ВІДДАМО ШАНУ СЛАВНОМУ ЗЕМЛЯКОВІ! 💙💛🙏