Бердичівські освітяни отримають 60 хромбуків

IMG_20221117_130900

60 нових сучасних хромбуків отримають бердичівські освітяни в межах національного проєкту “Ноутбук кожному вчителю”.

За умовами програми, гаджети, насамперед, розподілять між працівниками навчальних закладів, пошкоджених внаслідок ракетно-бомбових ударів з боку російської федерації та вчителями із числа внутрішньо переміщених осіб. У Бердичеві хромбуки одержать ліцеї № 4, № 10 і № 12, оскільки там працюють викладачі, котрі, рятуючись від війни, переїхали з інших громад.

Завдяки співпраці Міністерства освіти і науки України, компанії “Google”, за підтримки ООН UNESСKO і Житомирської обласної військової адміністрації, з грудня минулого року освітні заклади Житомирщини загалом отримали вже понад 6 тис. гаджетів.

У Міністерстві сподіваються, що така вагома підтримка української освіти дозволить педагогам налагодити навчальний процес та максимально адаптувати його до умов, продиктованих воєнним станом.