Бердичів

міська рада

Взаємодія та співпраця: результати наради щодо підготовки до надзвичайних ситуацій

IMG_20221118_184306_820-1

Розширену нараду із керівниками комунальних підприємств, об’єктів критичної інфраструктури громади та представниками силових структур провели у Бердичівській районній військовій адміністрації. Участь у нараді також взяли начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов та міський голова Сергій Орлюк.

У зв’язку із ракетним терором з боку рф, основним завданням наради було визначено налагодження чіткої та повної взаємодії між усіма сферами, що забезпечують життєдіяльність громади.

За словами керівника Бердичівського РЕМу, мережі знаходяться у робочому стані, однак підприємство не в змозі перевищувати встановлений ліміт енергопотужності. Тому наразі енергетиками застосовуються планові відключення споживачів.

З учорашнього дня на безперебійну подачу теплоносія до домівок містян перейшло КП “Бердичівтеплоенерго”. Всі котельні працюють у штатному режимі, однак, через відсутність електроенергії, деякі можуть тимчасово призупиняти свою роботу.

Готове працювати на 90% навіть в умовах екстрених відключень світла газове господарство.

На чотири генератори орієнтовно у середині грудня чекає МКП “Бердичівводоканал”. Вони допоможуть підприємству стабілізувати ситуацію із водопостачанням в умовах відсутності електроенергії на КНС. На ще одну партію мобільних генераторів депутати міської ради виділили кошти на минулому сесійному засіданні.

У посиленому режимі працює Бердичівський районний відділ поліції. А місцевий відділ ДСНС України у співпраці із міською владою розгорне поблизу Бердичівської РВА “Пункт Незламності” – опалюваний намет, де у разі критичної ситуації можна буде зігрітися, отримати гарячі напої тощо.

При виникненні надзвичайної ситуації влада, керівники підприємств критичної інфраструктури та силовики докладатимуть максимум зусиль для того, аби не допустити гуманітарної катастрофи та забезпечити життєдіяльність громади.