Бердичів

міська рада

Відбулася церемонія нагородження “Кращий разумковець-2022”

e703a232-b99b-4d08-8e1b-914d8721a43e

Перемоги і здобутки вихованців та педагогів бердичівського Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова відзначили на чотирнадцятій щорічній Церемонії нагородження “Кращий разумковець-2022”, що відбулася у Музично-драматичному театрі на Європейській.

У традиційних номінаціях “Майбутнє України”, “Палке серце позашкільника”, “З позашкіллям – по життю”, “Я змінюю світ на краще”, “Проєкт року”, “Крок назустріч” – почесні відзнаки отримали переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів, юні митці, котрі впевнено підкорюють зоряний Олімп, закохані у свою справу педагоги,  талановиті вихованці різних гуртків, друзі та партнери Центру.

За словами директорки закладу Олени Боровської, учнівський та педагогічний колективи надзвичайно вдячні Збройним силам України – за можливість зустрічати новий день, навчатися, творити і працювати, а також міській владі та депутатському корпусу – за постійну підтримку і допомогу.

За співпрацю, взаєморозуміння, готовність вирішувати будь-які питання та спільне бажання розвивати творчий потенціал молодого покоління у номінації “Крок назустріч” було нагороджено Бердичівського міського голову Сергія Орлюка, начальницю управління освіти і науки Валентину Адаменко та помічницю народного депутата України Богдана Кицака Олександру Ремінну.

Окрім того, відгукуючись на сучасні реалії нашого життя, зазначила Олена Боровська, організатори церемонії створили нові номінації, присвячені людям, які сповнені величезною любов’ю до України і кожного дня усіма силами наближають Перемогу. Це – “Освітянські крила підтримки”, “В дитячому серці живе Україна”, а також “Мистецтво заради миру”. В останній із них було відзначено колективи – зразковий ансамбль танцю “Яринка” та зразковий театр пісні “Краплинки”.

Позашкілля, підкреслив у своєму виступі народний депутат України Богдан Кицак, це той особливий світ, в якому формуються креативні, творчі особистості. Окрім того, переконаний, діти, котрим на долю випало жити в умовах повномасштабної війни, неодмінно виростуть сильними людьми, приреченими на успіх. І у цьому – велика заслуга не лише батьків, а й педагогів.

Подякував колективу ЦПО і міський голова Сергій Орлюк – за індивідуальний підхід до кожного вихованця, за самовіддану працю, за любов до дітей і творчості. Попри воєнний стан та пов’язані із ним труднощі, наголосив, суспільство повинно докладати максимум зусиль, щоб не втратити молоде покоління, не пожертвувати його дитинством і юністю. Церемонія “Кращий разумковець”, зазначив, доводить, що у закладі дітьми опікуються достойні люди, справжні патріоти, професійні викладачі.

Своїми виступами гостей у залі радували творчі колективи Центру позашкілля:  гурток бандуристів “Мальви”, вокальні ансамблі “Золотий ключик” і “Старий рояль”, а також хореографічні колективи “Яринка” і “Шакті”.