Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

IMG_20221103_100324-1

Понад 20 питань розглянули члени виконавчого комітету на засіданні, що відбулося 03 листопада. П’ять проєктів рішень були пов’язані зі справами дітей. Так, зокрема, затвердили проєкт щодо встановлення опіки та призначення опікуна, проголосували за затвердження висновку міської служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини для тимчасового виїзду тієї за межі України, надали дозвіл на укладення договору дарування нерухомого майна, право користуванням яким має дитина тощо.

На засіданні внесли зміни до рішень виконавчого комітету стосовно створення міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання у сім’ї та протидії насильству людьми, а також стосовно створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

У громаді утворено постійно діючу комісію з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна. Внесено зміни до додатку рішення виконкому, пов’язаного з розміщенням, номенклатурою, обсягами та нормами накопичення міського матеріального резерву для запобігання й ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Затверджено та доповнено склад двох комісій – з питань обстеження технічного стану майна комунальної власності Бердичівської МТГ та з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунального майна. Було надано згоди на передачу в оренду ряду об’єктів комунальної власності без проведення аукціону та на передачу в оренду шляхом проведення аукціону.

Низці земельних ділянок надали статус «вимушеної невідповідності вимогам Плану зонування території м. Бердичева».

Проголосували на засіданні за проєкт рішення щодо підготовки та проведення приписки громадян України 2006 року народження до призовної дільниці Бердичівського РТЦК та СП у січні-березні 2023 року та медичного огляду юнаків 2007-2009 р. н. Окрім того, було затверджено проєкт про створення на період дій воєнного стану Бердичівської міської призовної комісії.   

Останні новини