Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

1-3

П’ять проєктів рішень розглянули на засіданні виконавчого комітету, що відбулося 10 листопада. Перші два проєкти стосувалися надання дітям статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, та призначення піклувальників.

Члени виконавчого комітету затвердили списки для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування. Одноразову матеріальну допомогу отримають уповноважені власники/співвласники/наймачі квартир, котрі проживають у багатоквартирних житлових будинках, що відокремлюються від централізованого теплопостачання, відповідно до Програми децентралізації теплопостачання Бердичівської міської територіальної громади на 2022-2025 роки. Троє таких уповноважених отримають із місцевого бюджету по 20,0 тис. грн., один – 30,0 тис. грн. (загальна сума – 90,0 тис. грн.).

На засіданні було внесено зміни до одного з попередніх рішень виконкому, що стосувалося розміщення, номенклатури, обсягів та норм накопичення міського матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. За інформацією начальника відділу з питань НС та ЦЗН Віктора Рябушка, раніше передбачалася закупівля 3-х армійських наметів УСБ-56 для облаштування в них мобільних пунктів обігріву на загальну суму 450,0 тис. грн. Оголосили тендер, але жодної пропозиції не надійшло. Ціни не стоять на місці, і за час, поки тривала вся процедура, намети, як і багато чого в країні, подорожчали. Тож на цей виконком вийшли з пропозицією придбати два такі намети ціною по 190,0 тис. грн. кожен.

На відміну від стаціонарних «Пунктів незламності», що розташуються у приміщеннях, УСБ-56 можна буде встановити у будь-якому мікрорайоні міста та за необхідності перемістити з одного району в інший. Ці намети – сертифіковані, звертає увагу Віктор Рябушко, при умові встановлення одноярусних ліжок у кожному можна буде розмістити по 40 осіб. Якщо встановити двоярусні ліжка, розмістяться 80 осіб, якщо ж триярусні – 100. У кожному наметі передбачено можливість облаштування 2-х печей-«буржуйок». За необхідності, зауважив начальник відділу, дані пункти обігріву можна буде перетворити на пункти накопичення – приймати в них евакуйоване населення.