Бердичів

міська рада

#ДопоможиЕнергетикам: зменшити споживання електроенергії у години пік закликає керівництво області

Допоможи-енергетикам

У Житомирській області продовжує діяти режим економії електроенергії для допомоги нашій енергосистемі та енергетикам. Про це нагадують у Житомирській ОВА

Закликаємо максимально скоротити споживання електроенергії, зокрема вимкнути енергомісткі прилади, у години пікових навантажень: з 06:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Мінімізуйте використання пральних машин, бойлерів, кондиціонерів, обігрівачів. Також по можливості обмежте використання електрочайників та електроплит, вимикайте світло в приміщеннях, де ви не перебуваєте, перенесіть ремонтні роботи на світлі години доби.

Житомирська ОВА також звертається до бізнесу області: вимкніть вивіски та зайве освітлення у години пікових навантажень. Кожен кіловат енергії, яку ви не використаєте, дасть додаткову стабільність нашій енергосистемі.

Якщо свідоме обмеження споживання електроенергії дозволить нам пройти пікові навантаження, аварійних відключень зможемо уникнути!

Як саме можна економити електроенергію дивіться у ІНФОГРАФІЦІ від “Укренерго”.

Нагадаємо, що мобільні оператори просять українців зменшити використання мобільного інтернету та зв’язку під час відсутності електроенергії, щоб зменшити навантаження на обладнання, а відповідно, й енергоспоживання.