Бердичів

міська рада

Жителів Житомирщини закликають економити електроенергію

OVA_ekonomiya_elektro

У зв’язку з різким зростанням рівня споживання електроенергії Диспетчерський центр “Укренерго” вимушений вводити тимчасові контрольовані обмеження електроенергії по Україні.

Пам’ятайте! Зниження рівня споживання електроенергії в енергосистемі — це такий самий внесок у перемогу над ворогом, як донат на ЗСУ!

Закликаємо максимально скоротити споживання електроенергії, зокрема вимкнути енергомісткі прилади, у години пікових навантажень: з 06:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Мінімізуйте використання пральних машин, бойлерів, кондиціонерів, обігрівачів. Також по можливості обмежте використання електрочайників та електроплит, вимикайте світло в приміщеннях, де ви не перебуваєте, перенесіть ремонтні роботи на світлі години доби.

Крім того, наполегливо звертаємося до бізнесу області: вимкніть вивіски та зайве освітлення у години пікових навантажень. Кожен кіловат енергії, яку ви не використаєте, дасть додаткову стабільність нашій енергосистемі.

Якщо свідоме обмеження споживання електроенергії дозволить нам пройти пікові навантаження, аварійних відключень зможемо уникнути!

Як саме можна економити електроенергію дивіться у ІНФОГРАФІЦІ від “Укренерго”.

Нагадаємо, що мобільні оператори просять українців зменшити використання мобільного інтернету та зв’язку під час відсутності електроенергії, щоб зменшити навантаження на обладнання, а відповідно, й енергоспоживання.

За інформацією Житомирської обласної військової адмінстрації

Останні новини