Бердичів

міська рада

«Культура – це те, що не можна перенести до кінця воєнного стану»: Сергій Орлюк відвідав відділення музичного мистецтва Бердичівського педагогічного коледжу

1-2

Не так давно у країні відзначали День соціального працівника, а цими днями вітання з нагоди професійного свята приймають представники галузі культури. Бердичів, з-поміж іншого, особливий тим, що у ньому успішно діє заклад, в якому навчають як азам роботи з людьми, так і формують представників «культурного фронту» – Бердичівський педагогічний коледж.

Культура – це те, що не може бути не на часі, те, що у жодному випадку не можна перенести до закінчення воєнного стану. У цьому переконаний міський голова Сергій Орлюк, про це він, вручаючи Подяку Бердичівської міської ради, говорив на зустрічі з викладачами відділення музичного мистецтва – тими, хто формує основу в майбутніх культурних діячах.

Можна довго перераховувати напрямки культурної сфери, в яких заявляють про себе випускники цього відділення, втім, думається, достатньо буде констатувати, що вони складають дуже солідний відсоток тих, хто представляє собою «бердичівську культуру».

У стінах відділення разом із незмінним струнно-ударно-клавішно-духовим гулом панує особлива аура. Педагоги діляться: сюди неможливо приходити без внутрішнього піднесення й відчуття радості. Вони – активні і прагнуть усіма своїми знаннями та професійним підходом до справи наповнити студентів. Наповнити усім тим, що дозволить будувати єдину, суверенну, незалежну та квітучу Україну.