Олесь Коляда – лауреат VI Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича

b5449f83-b93e-407b-a714-aa138637698b

Бердичівський композитор, баяніст, журналіст, реставратор музичних інструментів, член Національної спілки журналістів України Олесь Коляда став переможцем у номінації “Кращий композитор” VI Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича, приуроченого до 151-ої річниці з Дня народження письменника.

За словами організаторки конкурсу, журналістки і краєзнавиці Галини Фесюк, участь у ньому завжди бере багато творчих людей з різних куточків України та навіть з-за кордону. Цього року кількість учасників становила 446 митців – літераторів, музикантів, живописців. 10 номінантів прибули із США, Чехії, Іспанії, Італії, Німеччини та Польщі.

Переможців у 17 номінаціях нагороджували у Львівському Палаці мистецтв. Олесь Коляда разом із іншими лауреатами порадували присутніх своєю творчістю.