Бердичів

міська рада

“Разом до Перемоги”: у Бердичівському професійному будівельному ліцеї стартувала виставка-продаж картин

5cac1f1d-53f9-42bd-a70f-24a7ee56a8f2

22 листопада у Бердичівському професійному будівельному ліцеї почала функціонувати благодійна виставка-продаж картин під назвою “Разом до Перемоги”.

Авторами переважної більшості робіт є учні першого та другого курсів, котрі освоюють спеціальність “Живописець. Оформлювач вітрин, приміщень та будівель” під керівництвом майстрів виробничого навчання Катерини Шадріної та Богдана Гаврилюка. Окрім полотен, здобувачі освіти представили ще й зразки декоративно-прикладного мистецтва – витинанки, браслети з бісеру.

За словами організаторів, благодійний захід відбувається у межах природничого інтерактивного конкурсу-марафону “Колосок для ЗСУ”. Цього року перед учасниками стоять два завдання: продемонструвати свої знання та допомогти Збройним силам України. Тому усі зібрані від продажу картин кошти будуть перераховані на потреби української армії, а учні натомість зможуть взяти участь в освітніх змаганнях та отримати діамантовий сертифікат “Ми допомогли ЗСУ”.

Експозиція працюватиме до 25 листопада за адресою: вул. Одеська, 41 (фойє Бердичівського ПБЛ). Відвідати виставку, насолодитися творами мистецтва та зробити власний внесок у Перемогу, придбавши картину, можуть всі охочі.